Ücretsiz Instagram Beğeni Kazanmanın Yolları

Günümüzde milyonlarca insan tarafından kullanılan Instagram, her geçen gün özelliklerini ve kullanıcı sayısını arttırmaktadır. Instagram üzerinde yer alan fotoğraf ya da video beğenme özelliği, birçok kişi için önemlidir ve ciddi fark oluşturur. Özellikle işletmeler için takipçi ve ücretsiz beğeni hesaplarının ön plana çıkması ve daha çok insana ulaşması için kolaylık sağlamaktadır. İşletme takipçileri bir yerden alışveriş yapmak için ilk olarak o sayfanın takipçisine ve beğenilerine dikkat eder. Takipçisi ve beğenisi yüksek hesaplar çok daha güvenilir görünür, kullanıcıların alışveriş yapma oranı artar.

instagram beğeni
Instagram Beğeni

Ücretsiz Instagram Beğeni Arttırma Hilesi

Instagram beğeni arttırma işlemi birçok şekilde yapılabilmektedir. Bunlar;

  • Beğeni satışı yapan sitelerden ücretli olarak satın almak.
  • Karşılıklı beğeni programlarına katılarak, paylaşımların beğenisini yükseltmek.
  • Ücretsiz ve güvenilir beğeni programları ile beğeni sayınızı arttırmak.
instagram beğeni
instagram beğeni

Ücretli Beğeni Almak

Bazı kullanıcılar tarafından tercih edilse de genellikle Instagram kullanıcıları ücretsiz ve basit şekilde sağlanan beğeni hizmetlerini kullanmaktadır. İnternet üzerinde beğeni hizmeti sağlayan birçok firma bulunmakla birlikte, aralarında güvenilir olanları bulmak önemlidir. Bu sebeple paranızı vermeden önce ücretsiz beğeni hilesi seçeneklerini incelemenizi öneririz.

Karşılıklı Beğeni Uygulamaları

Karşılıklı beğeniye beğeni mantığıyla çalışan bu uygulamalar, sizin fotoğrafınızı başkaları tarafından beğeni yaptırılırken siz de diğer insanların fotoğraflarını beğenirsiniz. Uygulamalara hesabınız ile giriş yapmanız gerekir ve hangi paylaşımların sizin bilginiz olmadan beğenileceğini bilmeniz zor. Bu sebeple sürekli olarak beğendiğiniz gönderileri kontrol etmeniz ve eğer sıkıntılı bir paylaşım beğenildiyse geri kaldırmanız gerekir.

Bazı uygulama şartlarında beğeni kaldırmak ya da müdahale etmek sizin sistemden çıkartılmanıza sebep olabilir.

Ücretsiz Beğeni Uygulaması

Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ve ücretsiz bir şekilde kullanmanızı sağlayan ücretsiz beğeni uygulamaları sizler de indirebilirsiniz. Paylaşımlarınızdaki beğenileri arttırmak için birkaç işlem yapmanız yeterlidir.

Bu işlemler tamamen güvenilir ve ücretsiz olmakla birlikte, uygulamadan paylaşımlarınıza beğeni gelirken sizler başka bir kullanıcının paylaşımlarını farkında olmadan beğenmezsiniz. Bu şekilde çalışmasıyla da karşılıklı beğeni uygulamalarından 1 adım öne çıkmakta ve en çok indirilenler arasında yerini almaktadır.

instagram beğeni
instagram beğeni

Ücretsiz Beğeni Uygulamaları Nasıl Çalışır?

Çoğu kullanıcı ücretsiz beğeni uygulamalarının gerçek olmadığını ya da hesabına zarar verdiğini düşünür. Ancak bu durum aslında sanıldığından çok daha farklıdır. Tamamen ücretsiz ve kolay bir şekilde aşağıdaki adımları izleyerek sizler de paylaşımlarınızın beğenisini arttırabilir, Instagram’da popülerliğinizi en üst seviyeye getirebilirsiniz.

  • Ücretsiz beğeni uygulamasını Google Play Store’dan indirin.
  • Daha sonra sizden istenilen şekilde üyelik adımlarını tamamlayın.
  • Yaptığınız işlemler sonrası uygulama tarafından sizlere ücretsiz bir kredi sunulacaktır. Uygulamayı indirirken ya da uygulama içinde herhangi bir ödeme yapmazsınız. Ödeme isteyen uygulamaları tercih etmeyiniz.
  • Krediniz tarafınıza ulaştıktan sonra beğeni gönder ekranından mikar girin ve ‘beğeni gönder’ deyin.
  • Tüm işlemler bu kadar. Artık arkanıza yaslanıp ücretsiz bir şekilde paylaşımınıza gelen beğenilerinizi inceleyebilirsiniz.